ТОСА
ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СТУДЕНТІВ І АСПІРАТІВ НАУ

   Тоса НАУ - творче об’єднання студентів і аспіратів НАУ. Тоса - не просто організація, це дружня сім‘я, де кожен студент може розкрити себе і свій творчий потенціал, це колектив, який підтримає і допоможе втілити в життя найнестандартніші і найбожевільніші ідеї.

 
   Заходи ТОСА:

  • «Дебют першокурсника»
  • «STARtFEST”
  • «Кубок гумора»
  • Фестиваль «Студентська весна»
  • «Кубок мінуса»   
   Життя разом з ТОСА ніколи не буває нудним. Весь рік учасники організації мають змогу писати жарти, сценарії виступів, готувати та репетирувати танці або пісні і змагтися на різних рівнях: факультету, університету. Навіть під час карантину, студенти змогли провести фестиваль «Студентська весна» в онлан форматі.
У 2021 році з дотриманням усіх карантинних вимог, пройшов закритий захід «Кубок мінуса».   ТОСА ФТМЛ вже 3 роки об’єднує студентів в одну дружню родину. Вона чекає на активних і винахідливих людей. Якщо ти мрієш виступати на сцені або знайти свій творчий шлях, то приєднуйся до нас, адже саме тут ти зможеш бути собою і відчувати себе комфортно.

   Якщо ви хочете приєднатися до ТОСА, але не знаєте як це зробити або у вас виникли питання, то ви можете звернутися до:Голова ТОСА ФТМЛ

Кримська Анастасія Дмитрівна

Студентка групи ОП – 301Б

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Telegram: @Asya_kr
Заступник голови ТОСА ФТМЛ

Бондаренко Владислава Павлівна

Студентка групи ЛГ– 211Б

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Telegram: @SULTAN_V

 

Нас легко знайти

03058, Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1

Корпус 2, каб. 206

Телефон: +38(044) 406-78-41

web: http://ftml.nau.edu.ua/

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…