Студентська Рада

Головне меню

Кафедри ФТМЛ

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів НАУ

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та доктроантів НАУ (ППОСА НАУ) – самостійна, непартійна, неприбуткова, громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах студентів та аспірантів НАУ з метою представництва та захисту їх професійних, трудових, соціально – економічних прав та інтересів.  

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів Національного Авіаційного Університету створена на базі об’єднаного профспілкового комітету Київського інституту інженерів цивільної авіації в листопаді 1979 року. 

На теперішній час очолює роботу профкому студентів та аспірантів НАУ Усик Анна, а головою Профбюро ФТМЛ є Гомма Андрій.

Діяльність ППОСАД:

  • Захист прав та інтересів студентів.
  • Міжнародний студентський обмін.
  • Організація та підтримка заходів студентського дозвілля.
  • Організація сезонного відпочинку та турів вихідного дня.
  • Замовлення пільгових проїзних KYIV SMART CARD.
  • Організація виплат матеріальної допомоги.

До карантину ППОСА НАУ організовували такі офлайн заходи, як «Мінусові Біга» на території Музею авіації, «Вечір побачень» приурочений до Дня святого Валентина, вечір Хеловіну, «Лазертаг», різноманітні лекції, «Вечір  кіно», «Ярмарка вакансій», різноманітні благодійні ярмарки та інші цікаві заходи.

Під час карантину за допомогою онлайн-сервісів проводяться лекції на різноманітні теми з цікавими спікерами, спікінг клаби, перегляд фільмів, марафони та онлайн-ігри.

ППОСА НАУ є засновниками, а на теперішній час партнерами фестивалю “Студентська весна”, допомагають у проведеннях заходів «Дебют першокурсника», «Стартфест» та «Міс НАУ».

Ми будемо раді бачити ВАС – винахідливих та мотивованих студентів, які завжди готові працювати над новими проектами! А якщо у Вас є цікаві ідеї, які Ви б хотіли втілити у життя – ми із задоволенням допоможемо!

Якщо у Вас є запитання, або Ви хочете співпрацювати - звертайтеся до команди Профбюро ФТМЛ:

Гомма Андрій

Голова Профбюро ФТМЛ

Студент групи ОП-401Б
e-mail: 6166488@stud.nau.edu.ua

Догонова Каріна

Заступник Голови

Студентка групи ОП-402Ба
e-mail: 6322977@stud.nau.edu.ua