Апробаційний ЄДКІ за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)»

Апробаційний ЄДКІ за спеціальністю

275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)»

21 березня 2024 року відбувся пробний єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) для здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)». Апробація охопила такі освітні програми кафедри організації авіаційних робіт та послуг:

• «Мультимодальний транспорт і логістика»;
  • «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень».

Іспит проходив у форматі комп’ютерного онлайн-тестування українською мовою. У кожній аудиторії були присутні незалежні проктори, процес контролювався також через дистанційне адміністрування та відеоспостереження. Загалом в апробації взяли участь 55 здобувачів кафедри, явка становила 81%.

Під час тестування, що тривало 180 хвилин, здобувачам необхідно було дати відповіді на 100 тестових завдань (обрати одну правильну відповідь із чотирьох запропонованих варіантів). Здобувачі ознайомилися з форматом майбутнього випускного кваліфікаційного іспиту та набули відповідного досвіду.