Дебют першокурсника 2023

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА – 2023

16 жовтня 2023 року за підтримки Творчого об’єднання студентів і аспіратів та керівництва ФТМЛ відбулося довгоочікуване свято – «Дебют першокурсника». У дружньому співочо-танцювально-гумористичному двобої зійшлися команди «Я, ти він, вона» та «Не всіх втрачено».

На початку заходу учасники та присутні вшанували загиблих під час війни наших військових та цивільних хвилиною мовчання.

Команди змагалися у двох творчих конкурсах – «Візитка» та «Домашнє завдання». Вже з перших хвилин стало ясно, що нудьгувати у цей вечір не буде ніхто! Обидві команди показали високий рівень підготовки, номери були яскравими, інтерактивними, демонстрували високий творчий потенціал нашого студентства. Публіка, що складалася зі студентів всіх факультетів університету, гаряче зустрічала кожен виступ. 

У ході завзятих змагань важко було однозначно визначити команду-переможницю. Так, у номінаціях «Візитка» перемогу святкувала команда «Не всіх втрачено», у номінації «Краща жіноча роль» призи також досталися представницям команди «Не всіх втрачено». Втім у номінації «Домашнє завдання» була сильнішою команда «Я, ти він, вона». Врешті, суворе журі, що складалося з випускників та студентів університету, віддало перевагу команді «Не всіх втрачено», яка і отримала головний трофей. Втім, всі учасники мали можливість відчути себе переможцями цього вечору, адже кожному дісталися оплески залу.

Окрім  товаришів, підтримати команди прийшли керівники університету та факультету, зокрема проректор з гуманітарної політики та інновацій Тімкіна Світлана Юріївна та декан ФТМЛ Мостенська Тетяна Леонідівна. Всі присутні відзначили високий рівень організації та проведення заходу.

Наші студенти демонструють високу громадянську відповідальність – під час заходу було організовано збір коштів на закупівлю медичних засобів для поранених воїнів. Збір коштів продовжується – всі бажаючі долучитися можуть сканувати QR-код при відвідуванні «Дебюту першокурсників» інших факультетів. ФТМЛ були першою ластівкою. Захід триває – естафету приймають інші факультети!

Збір на ліки та мʼякі ноші
для 423 стрілецького батальйону 68 бригади
.

Ціль: 10 000.00 ₴

 

Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/67RPw6aHku

 Номер картки банки:

5375 4112 0909 0724