Тематичні години корпоративної культури з нагоди 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського

На виконання листа директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України від 03.04.2023 № 7/161-23 «Про інформаційні матеріали до 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського» з метою проведення корпоративних годин, семінарів, круглих столів, присвячених 150-річчю від дня народження Миколи Міхновського та службової записки проректора з гуманітарної політики та інновацій Світлани Тімкіної  від 14.04.2023 № 02/27, Розпорядження декана ФТМЛ Тетяни Мостенської від 20.04.2023 №47 на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики серед студентів  ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» проведено тематичну годину корпоративної культури з нагоди 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського на тему: «Ідеолог української незалежності Микола Міхновський». Наставники академічних груп кафедр ФТМЛ ознайомили студентів з важливими фактами з життя М. Міхновського.

31 березня цього року виповнюється 150 років від дня народження Миколи Міхновського – громадського та політичного діяча, учасника боротьби за незалежність України в XX столітті, основоположника українського самостійницького руху й ідеолога української державної незалежності, автора «Креда молодого українця» та «Самостійної України».

«Велике лицемірство під формою єднати (на словах) народності для братерства і любові, а в дійсності – єднати їх силою рушниці і меча, примусом і насиллям для власного вжитку» – з брошури «Справа української інтелігенції в програмі Української Народної Партії».

У Києві недалеко від майдану Небесної Сотні є вулиця, названа на честь Миколи Міхновського.

«Нехай вчені розшукають, хто був кому родичем, – ображене чуття нації і кривда цілого народу гидують визнати моральні зв’язки з російською нацією! Через те ми можемо обсуджувати тільки засоби і способи боротьби!» – із «Самостійної України».