Гостьова лекція Анни Білик про особливості постачання товарів для ЗСУ!!!

30 листопада 2023 року в рамках дисципліни «Товарознавство в логістиці» відбулася гостьова лекція нашої випускниці, директорки благодійного фонду «Воля і Людяність» (https://www.fh-fund.org.ua/), власниці компанії «Пантелс Україна» (https://pantels.shop/) Анни Білик на тему «Особливості організації роботи з постачання товарів для ЗСУ».

У лекції були розглянуті такі питання:

• Особливості постачання, транспортування і складування товарів подвійного та військового призначення
  • Специфіка роботи інтернет-магазину з постачання техніки та радіообладнання
  • Специфіка державних закупівель товарів подвійного та військового призначення
  • Особливості оподаткування, а саме стягнення ПДВ та нюанси,які виникають з його поверненням

Пані Анна  має багаторічний досвід роботи в сфері логістики та управління ланцюгами постачання. Вона є засновником і директоркою благодійного фонду «Воля і Людяність», який допомагає ефективно забезпечувати найнеобхіднішим наших захисників та тих, хто страждає від військових дій.

Крім того, Анна Білик є власницею інтернет-магазину «Пантелс Україна», який спеціалізується на постачаннях техніки та радіообладнання для ЗСУ.

У своїй лекції  пані Анна розповіла про складності, з якими стикаються постачальники товарів для ЗСУ. Зокрема, вона акцентувала увагу на таких проблемах:

• Нестача прозорості в державних закупівлях
  • Нестача необхідних товарів у постачальників
  • Складний логістичний ланцюг постачання
  • Важкий процес сертифікації товарів
  • Необхідність дотримання спеціальних вимог до постачання, транспортування та складування товарів

Анна Білик також поділилася своїм досвідом роботи з інтернет-магазином «Пантелс Україна». Вона розповіла про те, як працює цей магазин, які товари там можна придбати та які умови доставки діють.

Лекція пані  Анни  була дуже цікавою, душевною та  мега інформативною!!! Вона дала студентам можливість дізнатися більше про особливості постачання товарів для ЗСУ так би мовити з перших вуст, тому що хто як не люди, які спеціалізуються на такій вузькій профільній діяльності можуть донести до наших студентів тільки правдиву, корисну та на 100% достовірну інформацію!

Ось невеличка збірка відгуків  студентів про лекцію:

• «Лекція була дуже корисною. Анна Білик розповіла багато цікавих і важливих деталей, про які ми не знали.»
  • «Лекція була дуже мотивуючою. Анна Білик показала, що кожен може внести свій внесок у перемогу України.»
  • «Лекція була дуже актуальна. Вона дала нам розуміння того, як працює система постачання товарів для ЗСУ в умовах війни.»

Ми безмежно дякуємо нашій шановній випускниці Анні Білик за таку цікаву, змістовну і дуже важливу лекцію!

Ваш неоціненний вклад в перемогу неможливо недооцінити та переоцінити!!! Дякуємо пані Анні за свідому громадську позицію, за те, що незважаючи на свій завантажений графік змогла викроїти для наших студентів час та провела таку змістовну та унікальну лекцію!

З величезною радістю чекатимемо на нові зустрічі!