Конкурс студентських робіт до Дня логіста!

Дорогі студенти та логістичні ентузіасти!

Раді повідомити вам, що в рамках святкування Дня Логіста стартує захоплюючий конкурс студентських робіт “Логістика Майбутнього”. Це чудова нагода для молодих та амбіційних розумільників логістики продемонструвати свої ідеї та внести свій внесок у розвиток галузі.

Тому, якщо ви ще не встигли подати свою роботу, у вас є ще тиждень на це. Роботи приймаються до 1 грудня 2023 року.

До участі у конкурсі допускаються роботи(презентації,відео,газети) які відповідають наступним вимогам:

• Тематика робіт повинна бути пов’язана з логістикою
  • Роботи повинні бути виконані  українською/англійською мовами
  • Тематика робіт:”Логісти-професія майбутнього” , “Логістика волонтерського руху в Україні”,”Логістичне забезпечення перемоги України у війні”,”Логістика у моєму житті”

Ми запрошуємо всіх студентів, які цікавляться логістикою, взяти участь у конкурсі. Це чудова можливість показати свої здібності та отримати цінний досвід!

Після закінчення прийому робіт(1.12.23), усі найцікавіші та найоригінальніші роботи будуть висвітлені на нашій сторінці у Facebook, робота, яка на протязі 4.12.23-10.12.23  набере більше вподобайок- отримає приз від нашого  партнера з Швейцарії!

Ми впевнені, що ваші проекти не тільки вразять експертне журі, але й стануть справжнім внеском у вдосконалення логістичних процесів майбутнього. Кращі роботи отримають визнання громадськості, можливість публікації та цінні призи від наших партнерів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі та зробити свій внесок у розвиток логістичного сектору!  Будьте частиною логістичної революції! Долучайтеся та дивіться, як майбутнє розкриває свої таємниці через очі молодих та талановитих логістиків!

Очікуємо на ваші креативні, змістовні та процесійні роботи!

Успіхів вам і натхнення!