(18.05.2023 р., онлайн)

18 травня 2023 р. Національний авіаційний університет запрошує фахівців та вчених, представників бізнесу та науковців, студентів та усіх осіб, зацікавлених у пошуку ефективних напрямів розвитку транспорту та логістики України на принципах європейської інтеграції в умовах воєнного стану, долучитися до круглого столу «Стратегії конкурентоспроможного розвитку транспортно-логістичних підприємств України в умовах імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та воєнного стану». Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне «Транспортна політика ЄС».

Мета заходу: обговорення поточного стану та перспектив розвитку транспортних підприємств в контексті євроінтеграції, оцінка можливостей впровадження досвіду ЄС в Україні, визначення завдань і викликів щодо євроінтеграційних процесів в Україні, які постають перед вітчизняними транспортними та логістичними компаніями в умовах воєнного стану.

Що? Круглий стіл «Стратегії конкурентоспроможного розвитку транспортно-логістичних підприємств України в умовах імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та воєнного стану».

Коли?  18 травня 2023 року, початок о 10.00

Формат: онлайн, Google Meet  https://meet.google.com/jtn-apgf-ucp

Цільова аудиторія: фахівці та вчені, представники бізнесу та науковці, студенти та усі особи, зацікавлені у темі пошуку ефективних напрямів розвитку транспорту та логістики України на принципах європейської інтеграції в умовах воєнного стану.

Мова заходів: українська, англійська (переклад не забезпечується).

Умови участі:

• доповідач (виступ з доповіддю та отримання електронного сертифікату);
  • слухач, учасник дискусії.

Реєстрація для участі у круглому столі за посиланням https://forms.gle/Lx1cjSCZNaT2gRZk7

Дедлайн реєстрації: 17 травня 2023 р. до 23.00.

Контактна особа щодо участі у заході: Олена Паливодаpalyvoda_olena@ukr.net

Додатково:

Проєкт спрямований на поширення засад, пріоритетів та стандартів розвитку транспорту і логістики  Європейського Cоюзу в Україні шляхом освітньої діяльності та проведення досліджень, організації публічного діалогу щодо актуальних проблем імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС  в реаліях України.