Круглий стіл «Як створити особистий бренд студента»

27 березня 2024 року здобувачі кафедри організації авіаційних робіт та послуг взяли активну участь у круглому столі, організованому доцентом кафедри Ларисою ДОКІЄНКО на тему «Як створити особистий бренд студента».

У процесі дискусії обговорювали:

–         Що таке особистий бренд і чому його важливо створювати та просувати студенту?

–         Які критерії успішного особистого бренду?

–         Які ключові етапи побудови особистого бренду студента, особливості їх формування та реалізації?

Своє бачення «Позиціонування особистого бренду студента» презентували Анна Ятчук (2 курс, 203 група) та Ілля Вязментинов (2 курс, 205 група). А «Портфоліо особистого бренду студента» презентували Еліна Ільчишина (2 курс, 205 група) та Дарія Ситник (3 курс, 303 група).

На прикладах презентації спікера та доповідачів здобувачі активно долучилися до обговорення «формули успіху» особистого бренду та критеріїв його успішності, жваво обмінювалися думками та пропозиціями.

Учасники дійшли згоди щодо важливості даної теми для сучасного студента та необхідності подальших досліджень і зустрічей з обговоренням результатів просування своїх особистих брендів.

Щиро висловлюємо подяку всім учасникам за їхню активну участь та цінні внески. Сподіваємося на подальші зустрічі та презентації своїх персональних здобутків!