Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Європейський досвід протидії дискримінації у сфері зайнятості»

19 квітня 2024 року декан факультету транспорту, менеджменту і логістики Тетяна МОСТЕНСЬКА прийняла активну участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Європейський досвід протидії дискримінації у сфері зайнятості». Ця конференція, організована Запорізьким національним університетом за підтримки Міністерства освіти і науки України, зібрала провідних фахівців з усього світу для обговорення важливих аспектів боротьби з дискримінацією на ринку праці.

На конференції Тетяна МОСТЕНСЬКА виступила з доповіддю про інноваційні підходи до підвищення рівня рівних можливостей у сфері зайнятості, наголошуючи на необхідності впровадження сучасних практик та політик, спрямованих на створення дружнього та відкритого робочого середовища для всіх. Її виступ отримав високу оцінку учасників конференції та став об’єктом обговорення в подальших панельних дискусіях.

Участь Тетяни МОСТЕНСЬКОЇ у цій конференції відзначається як важливий крок у напрямку співпраці та обміну досвідом між міжнародними науковими спільнотами, спрямованими на розвиток сучасних стратегій протидії дискримінації у всіх сферах життя.