Навчаючись навчаємо!

           Представниця факультету транспорту менеджменту і логістики завідувачка кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Національного авіаційного університету д.е.н., професор Оксана Миколаївна Кириленко приймала участь в проекті “TRANSVERSAL SKILLS – NEET JOURNEY TO EMPLOYABILITY (2022-1-FR02-KA152-YOU-000071215)”, що відбувався в рамках програми Еразмус+ з 17 по 28 травня 2023 року в м. Бакуріані, Грузія.

Проект передбачав отримання та опрацювання сучасних знань та методик щодо компетенцій та методів лідерства та управління командою; розвиток навичок міжособистісного спілкування; сприйнятливості до зворотного зв’язку, управління відносинами, робочої етики, співпраці, мові тіла; покращення Soft skills  та комунікативні навички для кращої співпраці та ведення переговорів.

Стажування також  передбачало опрацювання методів неформальної освіти, навчання прав людини та міжкультурного навчання. Заплановані заняття проводились за допомогою інтерактивних методів та методів участі, що створювало простір для спільної роботи учасників над розробкою індивідуальних та загальних ідей щодо застосування знань та навичок у своїх практиках та створення основи для майбутньої співпраці.
Серед запропонованих методів були: індивідуальна рефлексія, робота в групах, інтерактивні лекції, тематичні дослідження, обмін досвідом, польові дослідження, бесіди експертів, дебати, складання карт спільноти, відкритий простір, побудова команди та інтеграційна діяльність, навчальні візити в навчальні заклади та громадські освітні організації Грузії.

Навчання один у одного, так і навчання на практиці були вирішальними аспектами проекту. Активна участь, групова робота та робота в команді, а також теоретичні вклади характеризують  програму стажування.

Викладач приділяє багато часу роботі зі студентами факультету транспорту менеджменту і логістики.  Бажаємо натхнення і подальших успіхів Оксані Кириленко та її студентам. Сподіваємося, що результатом проекту  далі буде набагато більше наукових  публікацій, статей та грантів.

 

Під час ознайомлення з навчально-методичною роботою освітнього центру Association of Small Business and Civil Development (ASBCD) відбулась продуктивна зустріч з керівником центру та координатором проектів Erasmus+  Бекою Ахалмосулішвілі метою зустрічі стало налагодження співробітництва і відносин між  Національним авіаційним університетом і  центром, а також організація обмінів студентами ОПП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»  у рамках програми Еразмус+.