Підсумки проведення вебінару кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств на тему: Робота туристичного оператора в умовах війни: особливості, виклики, інноваційні рішення

16 квітня 2024 року кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ було проведено вебінар на тему: Робота туристичного оператора в умовах війни: особливості, виклики, інноваційні рішення. Спікером вебінару була Олена Бойко, член ради директорів та співзасновник оператора Travel Professional Group.

В ході цікавої зустрічі Олена Бойко розповіла про  структуру, особливості та принципи роботи компанії, про те, як туристичний оператор Travel Professional Group  здійснює свою діяльність під час війни, які проекти компанія реалізує.

Також в ході вебінару значна увага була приділена перевагам роботи в TPG та можливостям щодо працевлаштування для студентів.

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!