Студентські наукові новини кафедри логістики

На кафедрі логістики (в.о. завідувача кафедри д.е.н. професор Смерічевська С.В.) факультету транспорту, менеджменту і логістики (декан факультету д.е.н., професор Мостенська Т.Л.) Національного авіаційного університету 13 грудня 2023 року відбулись для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» освітньо-професійних програм «Логістика» та «Авіаційна логістика» студентські наукові конференції у рамках науково-дослідних гуртків «Логістична інфраструктура і товарознавство як базові засади управління логістичними потоками в умовах сталого розвитку» (координатори: професор Гриценко С.І., доцент Костюченко Л.В.) та «Проєктування еколого-орієнтованих ланцюгів постачання в умовах глобалізації» (координатори: професор Гриценко С.І., доцент Савченко Л.В.)

На конференції «Оцінка рівня розвитку логістичної інфраструктури країни в умовах інноваційної економіки» в контексті навчальної дисципліни «Логістична інфраструктура» з доповідями виступили студенти: групи ЛГ-212Б – Глущенко С.Д., Шульга А.С., Білоног А.П.; групи ЛГ-216Б – Заблоцька О.Ю., Вознюк І.В.

На конференції «Сучасні наукові погляди на економічні механізми стимулювання природоохоронної логістичної діяльності» в контексті навчальної дисципліни «Екологістика» з доповідями виступили студенти: групи АЛ-316Б – Гордійчук Р.В., Реваненко Н.А., Коротка Т.Ю., Самойлюк О.О., Разінкіна Т.Г.; групи ЛГ-314Б – Стажкова Д.О., Лисенко М.С., Бугайко Д.Д.

Модератор конференцій: д.е.н., проф., професор кафедри логістики С.І. Гриценко.

Вчені секретарі конференцій: Глущенко С.Д. – студентка гр. ЛГ-212Б.

Коротка Т.Ю. – студентка гр. АЛ-316Б

Фотосупровід конференції Шульга А.С. – студент гр. ЛГ-212Б

Студенти підготували цікаві доповіді, які супроводжувались змістовними, оригінальними презентаціями. Були підведені підсумки конференцій. Такі заходи дають можливість для самореалізації студентів в їх науковій діяльності.

Бажаємо подальших творчих успіхів в роботі студентських науково-дослідних гуртків!