Тематика Модуля «Транспортна політика ЄС» в наукових дослідженнях студентів.

Відповідно до тематики модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ» під науковим керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Бабич Романа Борисовича,  студентами 112Б  групи факультету транспорту, менеджменту і логістики, а саме Авраменко Марина,  Вікторівна Дзісяк,  Денис Олександрович, Сліпенька Анастасія Миколаївна, було підготовлено публікацію «Основні аспекти транспортної політики ЄС» результати якої оприлюднено на ХVII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми менеджменту», що відбудась 29 жовтня 2021 року.

На конференції обговорювалися питання перспектив розвитку транспортної галузі України, основні аспекти розвитку транспортної інфраструктури, сучасні тенденції розвитку авіації в Україні.