Тренінг: «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів» в рамах програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ»

24.03.2023р. відбувся тренінг: «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів» для професійних груп слухачів у рамках реалізації Модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ» (No 619652-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE). На тренінгу були присутні 30 осіб, які представляли такі сектори економіки, як авіатранспорт, логістика, торгівля, освіта.

Тренерами були:

1. Савченко Лідія Володимирівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри логістики факультету транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету. Тема доповіді: Інтегрований мультимодальний транспортний ланцюг постачання вантажів. Поштовий ланцюг постачання. Інтегрований експрес-сервіс. Порівняльний аналіз ланцюгів надання послуг
  2. Бугайко Дмитро Олександрович, к.е.н., доцент, заступник директора Інституту міжнародного співробітництва та освіти Національного авіаційного університету. Тема доповіді: Система управління безпекою авіацій.

Учасники оговорили проблеми поширення європейських авіаційних стандартів в українську бізнес-практику; ознайомилися з кращими європейськими практиками побудови ефективного ланцюга поставок повітряних вантажів. Учасники активно обговорили проблеми управління ланцюгами постачань в умовах війни, питання відродження авіаперевезень в Україні у післявоєнний час та поширення європейських цінностей у бізнес-середовищі України.