Тренінг «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів»

В рамках Модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ» 16.02.2022р. відбувся тренінг: «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів». Тренінг проводиться для представників бізнесу та здобувачів вищої освіти та інших зацікавлених осіб. Спікерами були:

1. Зарубінська Ірина Борисівна, д.п.н., професор, проректор з міжнародного співробітництва і освіти Національного авіаційного університету. Тема доповіді: Використання концепції управління ланцюгом поставок в авіації, ключові дієві особи та процеси.
  2. Савченко Лідія Володимирівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри логістики факультету транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету. Тема доповіді: Інтегрований мультимодальний транспортний ланцюг постачання вантажів. Поштовий ланцюг постачання. Інтегрований експрес-сервіс. Порівняльний аналіз ланцюгів надання послуг
  3. Бугайко Дмитро Олександрович, к.е.н., доцент, заступник директора Інституту міжнародного співробітництва та освіти Національного авіаційного університету. Тема доповіді: Система управління безпекою авіацій.

В рамках тренінгу було проведено Ділову гру «Побудова ефективного ланцюга поставок».

Учасники оговорили проблеми поширення європейських авіаційних стандартів в українську бізнес-практику; отримали навички практичного вирішення проблеми побудови ефективного ланцюга поставок на основі кращих європейських практик; та ознайомилися із способами та інструментами проведення тренінгів за європейськими стандартами, провили дискусію з питання поширення європейських цінностей та стандартів у бізнес-середовищі України.