![](https://ftml.nau.edu.ua/wp-content/uploads/dp_prev.jpg)
Щороку 4 червня в Україні відзначається День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Державний пам’ятний день в Україні був запроваджений рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.
Студенти ФТМЛ прийняли участь у вшануванні пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, що організовано відділом по роботі зі студентами НАУ.
На пам’ять про діток пов’язали білі стрічки з дзвіночками, як символи їхніх душ…..
![](https://ftml.nau.edu.ua/wp-content/uploads/dp1.jpg)