ВІТАЄМО!!! Переможців ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт

ВІТАЄМО!!!

Переможців ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу  кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент», фінал якого відбувся 27-29 вересня 2023 року на базі кафедри менеджменту та маркетингу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (м. Одесса). На конкурс було представлено 90 кваліфікаційних робіт за першим (бакалаврським) рівнем та близько 70 кваліфікаційних робіт за другим (магістерським) рівнем.

Лауреатами конкурсу кваліфікаційних робіт стали й здобувачі вищої освіти кафедри логістики НАУ. Вітаємо Вас щиро!

Лауреата 1-го ступеня  Швець Аліну за кваліфікаційну роботу магістерського рівня Управління міською доставкою товарів в умовах Європейського зеленого курсу” (Науковий керівник – професор кафедри логістики Марчук В.Є.)

Лауреата 2-го ступеня  Басанець Сергія за кваліфікаційну роботу бакалаврського рівня “Інноваційні технології в управлінні  логістичними бізнес-процесами на підприємстві” (Науковий керівник  – доцент кафедри логістики Гармаш О.М.)

Лауреата 3-го ступеня нагороджено Нініч Вероніку за кваліфікаційну роботу магістерського рівня  “Кластеризація логістичних ланцюгів постачання в процесі євроінтеграції України”. (Науковий керівник – професор кафедри логістики  Гриценко С.І.)

Бажаємо нашим  переможцям та їх науковим керівникам невичерпної енергії, творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках!

Пишаємося Вами! Ви наша гордість!