засідання науково-методично-редакційної ради Факультету транспорту, менеджменту і логістики

19 січня 2024 р. відбулося чергове засідання науково-методично-редакційної ради (НМРР) Факультету транспорту, менеджменту і логістики.

Під час засідання НМРР  розглянуті питання:

• Про організацію освітнього процесу в парних семестрах 2023-2024 навчального року.
  • Про врахування системою забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності (системою внутрішнього забезпечення якості) результатів зовнішнього забезпечення якості вищої освіти (зокрема, зауважень та пропозицій, сформульованих під час попередніх акредитацій) при щорічному перегляді освітньо-професійних програм, проєкт вдосконаленої структури освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти та навчальних планів на їх основі.
  • Про підготовку рукописів (виконання Плану підготовки рукописів наукової і навчальної літератури НАУ на 2023-2024 н. р. Факультету транспорту, менеджменту і логістики).
  • Про стан підготовки робочих програм та навчально-методичних комплексів навчальних дисциплін кафедр ФТМЛ, програм практик.