Засідання наукового гуртка «Сучасна мультимодальна транспортна інфраструктура»

20 квітня 2023 року відбулось засідання наукового гуртка на тему «Сучасна мультимодальна транспортна інфраструктура» (науковий керівник – к.т.н., доц. Ігнатюк В.В.).

Тема засідання: «Вибір спеціальності –запорука успіху майбутнього».

Присутніми були 28 здобувачів вищої освіти 1курсів. У роботі гуртка взяли участь студенти групи ОП102Ба, МТ 104Ба, БС 106Ба, зокрема студент групи МТ103. З доповідями виступили 21 учасник гуртка. Кожен зі здобувачів звітував про обрані ним спеціальність і освітню програму, а також ознайомив з планами на майбутнє щодо подальших напрямів наукової роботи, вносилися пропозиції розвитку загальної науково-дослідницької діяльності гуртка на наступний рік.

Бажаємо подальших успіхів всім студентам та нових досягнень у розгляді обраної наукової проблематики!