Засідання наукового гуртка “Системний розвиток транспортних технологій при взаємодії транспорту”

21 вересня 2023 року відбулося перше у 2023-2024 н.р. засідання студентського наукового гуртка «Системний розвиток транспортних технологій при взаємодії транспорту» кафедри організації авіаційних робіт і послуг на тему: «Проблеми мультимодальних перевезень в Україні» під керівництвом к.т.н, доцента Осьмака В.Є.

У засідання взяли участь здобувачі ОПП «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень» (гр. БС-306Б, БС-307Ба) та ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика» (гр. МТ-104М). Із доповіддю на тему: «Проблеми мультимодальних перевезень в Україні» виступили здобувачі Є. Белоусова та А. Тимошенко.

Особливу увагу в процесі обговорення учасники наукового гуртка акцентували на формуванні ефективної стратегії розвитку інфраструктури мультимодальних перевезень у післявоєнний період та в процесі інтеграції України до ЄС.

Результати дослідження здобувачів було рекомендовано включити до майбутньої кваліфікаційної роботи.