Звіт про проведення ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» 2023

Скачати:

про проведення
ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів

«Політ. Сучасні проблеми науки» 2023

За результатами конференції ухвалили:

Логістика

Призначити 1 місце за активну участь в роботі секції та якісну доповідь на тему: “Оцінка конкурентних переваг авіакомпаній» Яковенко Вікторії, науковий керівник – Ірина Суворова, к.е.н., доц.

Призначити 1 місце за активну участь в роботі секції та сучасну і якісну доповідь на тему: «Роль міжнародних благодійних організацій у повоєнній відбудові логістичної інфраструктури» Гончарук Анастасії, науковий керівник – Ольга Карпунь, к.е.н., доц.

Призначити 2 місце за участь у роботі секції та доповідь на тему: «Перспективи розвитку CRM-систем в сучасних умовах»  Соловйовій Діані та Кісері Тетяні, науковий керівник – Ольга Карпунь, к.е.н., доц.

Призначити 2 місце за участь у роботі секції та доповідь на тему: «Логістика: цифрові технології та їх вплив на логістичні процеси» Гречковській Анастасії та Кордяк Марії, науковий керівник – Ірина Суворова, к.е.н.,доц.

Призначити 3 місце за участь в роботі секції Жилкевичу Миколі тема доповіді: «Поняття та сутність інформаційної логістики», науковий керівник – Альона Загородня, старший викладач кафедри логістики; Лемеха Євгенії тема доповіді: «Сутність логістики зовнішньоекономічної діяльності», науковий керівник – Альона Загородня, старший викладач кафедри логістики та Білоног Аліні тема доповіді: «Метод визначення витрат підприємства на електроенергію у залежності від кількості виготовленої продукції», науковий керівник – Інна Кудзіновська, к.т.н., доц.

Транспортні технологіі та сервіс

Присудити перше місце студенту Владиславу Зюмченко, з доповіддю на тему: «Організація групової запраки повітряних суден на аеродромах», Науковий керівник – Олександр Сєченєв, ст. викладач.

Друге місце студентці Дарії Ситник, з доповіддю на тему: «Застосування маркетингу в транспортнії діяльності», науковий керівник – Наталія Чайка, к.іст.н., доц.

Третє місце двом студентам:

Тетяні Дадіжа, з доповіддю «Передпольотна підготовка бортпровідників як важливий чинник впливу на безпеку польоту», науковий керівник – Олег Трюхан, к. тех. н., доц..  та  Софії Шкуматовій, з доповіддю на тему «Відновлення придунайського регіону: можливості та виклики в умовах війни», науковий керівник – Наталія Чайка, к.іст.н., доц.

Менеджмент

Призначити перше місце студенту Олександру Антонюку, з доповіддю на тему: «SCRUM-технології, як приклад ефективного застосування AGILE-менеджменту», науковий керівник – Білявський Валентин, к.ек.н., доц. та студенту  Юрію Дуплій, з доповіддю на тему: «Особливості застосування ІТ-технологій в менеджменті організації»,  науковий керівник – Білявський Валентин, к.ек.н., доц.

Друге місце студенту Артему Коваленко, з доповіддю на тему: «Іncreasing the speed of network planning», Науковий керівник – Андрій Давидов, д.е.н., професор.

Третє місце студентці Марині Авраменко, з доповіддю «Аналіз нерівномірності розвитку ресурсного потенціалу регіональних систем промислового комплексу», науковий керівник – Анна Орел, д.екон.н., доц.