30 листопада 2023 року на Факультеті транспорту менеджменту і логістики відбувся конкурс «Туристична мапа країни ФТМЛ».

Студенти мали можливість познайомити своїх товаришів із особливими, але  маловідомими місцями з різних куточків України, пов’язаними з історією, природою, видатними особистостями, а також розповісти цікаві факти про Україну.

Студенти різних спеціальностей факультету підготували яскраві та змістовні тематичні презентації. У виступах вони натхненно, з гордістю, розповідали про свої рідні регіони, міста, селища, про природні дива та історичні пам’ятки.

Слухаючи виступи, кожен мав можливість, хоч на кілька хвилин, уявити себе мандрівником. Окрім позитивних емоцій учасники та слухачі збагатилися новими фактами та вкотре відчули гордість за нашу Україну!

Дякуємо всім учасникам!

Це свято стало можливими, насамперед, завдяки нашим захисникам. Тож, запрошуємо приєднуватися до волонтерського руху ФТМЛ! Наближаємо перемогу разом!