Гостьова лекція на тему “Професіограма логіста: шляхи опанування вмінь”

30 листопада 2023 року в онлайн форматі відбулась  гостьова лекція на тему “Професіограма логіста: шляхи опанування вмінь”, яку провела Оксана Овдієнко, випускниця та гордість кафедри логістики НАУ, менеджер експортного департаменту в компанії «Mann & Schröder Cosmetics», Німеччина.

На лекції було присутньо майже 100 студентів.

Гостьова лекція Оксани Овдієнко на тему “Професіограма логіста: шляхи опанування вмінь” була дуже корисною та цікавою для першокурсників кафедри логістики НАУ. Лектор доступно та зрозуміло розповіла про основні обов’язки та навички, необхідні для успішної роботи логіста. Особливо цінним було те, що пані Оксана поділилася власним досвідом роботи в міжнародній компанії. Вона розповіла про свій кар’єрний шлях, труднощі, які їй довелося подолати, і  поділилася секретом свого успіху.

Лекція була добре структурована та містила багато практичної інформації. Пані Оксана надала студентам багато корисних порад щодо того, як розвивати свої професійні навички та будувати кар’єру в логістиці.

Сподіваємося, що гостьова лекція пані Оксани стала гарним мотиватором для студентів, які лише розпочинають свій професійний шлях! Дякуємо студентам за їх активність на лекції!

Підводячи підсумки тижня, який  кафедра логістики присвятила Міжнародному дню логіста,  можемо констатувати величезні перспективи для наших майбутніх логістів, про що розповідали  студентам наші поважні стейкхолдери протягом тижня.

Гостьові лекції, які кафедра логістики проводила цього тижня майже щодня  допомагають студентам отримати уявлення про реальний світ праці, зрозуміти, які навички необхідні для успіху в обраній професії, і надихнути їх на професійний розвиток.

Тому хочемо висловити безмежну вдячність дорогій пані Оксані за її внесок в майбутнє світобачення наших студентів, за чудову, мотиваційну, актуальну та дуже корисну інформацю!

Щиро вдячні Вам за приділений час та з нетерпінням чекатимемо наступних зустрічей!

Р.S. Посилання не презентацію, яку нам люб’язно надала пані Оксана