6 жовтня 2023 року відбулося засідання Вченої ради ФТМЛ НАУ

Засідання Вченої ради
Факультету транспорту менеджменту і логістики
Національного авіаційного університету
від 06.10.2023 року

6 жовтня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

Засідання Вченої ради Факультету транспорту менеджменту і логістики проведено в режимі офлайн.

На засіданні Вченої ради ФТМЛ розглянуто та затверджено результати роботи Приймальної комісії ФТМЛ та вступної компанії 2023 року.

Вченою радою ФТМЛ розглянуто результати поселення студентів до гуртожитків студентського містечка НАУ на 2023-2024 н.р.

Вченою радою ФТМЛ розглянуто та проаналізовано результати анкетного опитування старост академічних груп ФТМЛ за вересень 2023 року.

На засіданні Вченої ради розглянуто кадрові питання.

За багаторічну плідну працю, сумлінне виконання своїх службових обов’язків нагороджено співробітників ФТМЛ:

«Подякою Національного авіаційного університету»

•  Разумову Катерину Миколаївну
    • Литвиненко Ларису Леонідівну
    • Давиденко Володира Вадимовича.

Гриценка С.І., Марчука В.Є., Гармаша О.М.  нагороджено грамотами за підготовку учасників з числа здобувачів вищої освіти, які отримали призові місцея у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

Найщиріші вітання з отриманням нагород!