Дякуємо партнерам за вагомий внесок у підготовку фахівців!

Завдячуючи ініціативі доцента кафедри логістики Гармаша Олега Миколайовича та одного із засновників Логістичної компанії “FTP” (Freight Transport Partner) Євтушенка Кирила Володимировича, а також представниці  Громадської організації «Сила сердець» Резнік Надії Петрівни, яка в тому числі є професором кафедри логістики було обладнано два сучасні комп’ютерних класи.

Кафедру логістики та  Логістичну компанію “FTP” (Freight Transport Partner) зв’язує багаторічна плідна співпраця. Кирил Володимирович є членом ради роботодавців факультету транспорту, менеджменту і логістики, приймає активну участь у практичній підготовці здобувачів вищої освіти, у вдосконаленні освітньо-професійних програм та змісту навчальних дисциплін.  

Резнік Н.П. працює на кафедрі логістики професором. З початку війни зайнялась волонтерською діяльністю і представляє Громадську організацію «Сила сердець».

Дякуємо, що у такий непростий час для нашої країни, знаходиться можливість підтримати навчання студентів, завдячуючи чому підвищується якість підготовки здобувачів вищої освіти та відбувається становлення   сучасних фахівців з логістики. 

Ваша допомога – це вагомий внесок та  відчутна підтримка у створенні сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів.

Бажаємо вам і колективам, які ви представляєте, успіхів у всіх проєктах,  розвитку та подальшого процвітання. Сподіваємося на подальший розвиток нашої співпраці.