![](https://ftml.nau.edu.ua/wp-content/uploads/zed-24-w-2.jpg)
Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств запрошує студентів 1-5 курсів до участі у круглому столі на тему: ““Зелені” підходи в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю”
Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ запрошує студентів 1-5 курсів до участі у круглому столі на тему: ““Зелені” підходи в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю”, що буде проводитись в режимі онлайн у середу, 8 травня 2024 року. Початок о 13:30.
Посилання для приєднання – https://meet.google.com/whs-aead-jmn
![](https://ftml.nau.edu.ua/wp-content/uploads/zed-24-w-1-724x1024.jpg)