Участь у І турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

УЧАСТЬ У І ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Згідно з листом МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023 р. та листом ДНУ “Інститут модернізації і змісту освіти” від 06.11.2023 р. №21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році” було проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

За результатами засідання конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи» (23 квітня 2024 року) було визначено здобувачів вищої освіти, які успішно представили свої наукові напрацювання.

Вітаємо з перемогою у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»:

1 місце Ситник Дарію Олександрівну (МТ-303Б), наукова робота на тему «Особливості формування стратегії динамічного ціноутворення на ринку авіаційних послуг», науковий керівник к.е.н., доц. Новальська Н.І.

2 місце Бадзюх Євгенію Миколаївну (МТ-105М), наукова робота на тему «Особливості механізму управління ризиками в системі забезпечення стійкості транспортних процесів», науковий керівник д.т.н., доц. Лямзін А.О.

3 місце Колодяженську Анастасію Анатоліївну (БС-406Б), наукова робота на тему «Удосконалення системи організації обслуговування пасажирів на борту Airbus 320-200», науковий керівник Докієнко Л.М.

Бажаємо успіхів та нових високих досягнень!