День НАУки – тема «Інфраструктура повітряного транспорту»

Для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України 04.05.2023 р. в режимі онлайн на платформі Zoom проведено зустріч до Дня НАУки.

Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти (директор Лазарєва Г.Р.) спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ (декан Мостенська Т.Л.).

Тема дня НАУки «Інфраструктура повітряного транспорту». Висвітлені питання матеріально-технічної бази повітряного транспорту, визначені пріоритетні напрями розвитку авіаційного транспорту. Розглянуті основні повітряні маршрути, авіаційні термінали, елементи злітно-посадкової смуги та інфраструктури аеропорту. Досліджено розвиток повітряних транспортних засобів в контексті історичного та сучасного підходів. Проаналізовано дані щодо класифікації, сфер застосування, розробок Національного авіаційного університету на сучасному ринку безпілотних повітряних суден як складової авіатранспортної галузі. Визначено цілі, завдання, етапи Плану відновлення сфери авіаційного транспорту України.

Спікер – Гриценко Сергій Іванович, професор кафедри логістики ФТМЛ НАУ, доктор економічних наук, професор.

Модератор заходу – Петровська Т.В., к. пед. н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ

Інформаційне забезпечення заходу здійснювала Третьякова А.С., провідний фахівець ННІРО НАУ.