Участь кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств в Дні НАУки в ННІРО НАУ

26 квітня 2023 року в Національному авіаційному університеті пройшла онлайн-зустріч для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України.

Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики.

Тема наукової школи управління і розвитку транспортних систем «Менеджмент як система наукових знань та мистецтво управління». Слухачі Дня НАУки дізналися, що менеджмент – це динамічний елемент, який підтримує життєздатність кожного підприємства. Менеджмент необхідний для визначення та постановки цілей, їх досягнення, координації і контролю. Без грамотної системи управління неможлива ефективна господарська діяльність у будь-якій сфері: бізнес, державне управління, некомерційні проєкти.

Лектор наукової зустрічі – Бабич Роман Борисович, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств розповів про те, як менеджмент покращує організацію діяльності та виробництва, підвищує внутрішні показники, підтримує темп робочого процесу. В умовах конкуренції життєздатність будь-якого підприємства і, тим більше, його успіх особливо залежить від досвіду та ефективності менеджменту.

Модератор заходу – Т.В.Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ. Інформаційне забезпечення заходу здійснювала А.С.Третьякова, провідний фахівець ННІРО НАУ.

До участі в заході долучилися учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти і студенти коледжів.

Бажаємо учасникам Дня НАУки оптимального використання набутих знань у майбутній професійній діяльності.