День професій з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ

09 лютого 2023 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom, відбувся «День професій з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ» для майбутніх абітурієнтів.

Організаторами заходу було творче об’єднання Навчально-наукового інституту розвитку освіти спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

День професій був організований для сприяння профорієнтації молоді та для допомоги майбутнім абітурієнтам зробити свідомий вибір омріяної професії.
   Під час заходу майбутні абітурієнти отримали актуальну інформацію про освітньо-професійні програмами Факультету транспорту, менеджменту і логістики

Представники чотирьох випускових кафедр розповіли про можливості навчання, навели особливості кожної освітньо-професійної програми, розповіли про конкурентні переваги випускників на ринку праці,  кар’єрні можливості та  фінансову перспективу при працевлаштуванні за обраними спеціальностями.

Особлива увага була приділена реалізації англомовних проєктів на факультеті, які надають можливість студентам здійснювати навчання англійською мовою по всіх дисциплінах навчального плану.

Навчання на англомовних проєктах дає можливість проходити стажування в провідних закордонних університетах, у тому числі за програмами обміну студентів ERASMUS+, приймати участь у програмах подвійних (двох) дипломів, а випускникам працевлаштовуватись у міжнародних компаніях.

Значна увага була приділена не лише навчальному процесу майбутніх студентів, а й дозвіллю у великій родині Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Наприкінці зустрічі гостям заходу були представлені інформаційні ролики, які підготували студенти факультету транспорту, менеджменту і логістики в рамках заходу «Чому варто обрати НАУ і ФТМЛ».

У заході прийняли участь декан факультету, завідувачі випускових кафедр, викладачі та студенти Факультету транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету.

Запрошуємо на навчання!