Хочемо поділитися з Вами цікавими новинами студентського життя

26 жовтня 2023 р. для майбутніх бакалаврів 1 курсу освітніх програм «Логістика» та «Авіаційна логістика» (групи ЛГ-112 та АЛ-115) факультету транспорту, менеджменту та логістики було організовано екскурсію до компанії «АвтоНова-Д», яка є найбільшим складом автозапчастин в Україні для німецьких автомобілів.

Під час екскурсії директор департаменту логістики Бодашевський Віталій ознайомив присутніх з роботою сучасного складу: від початку отримання замовлення до його видачі. Студенти з зацікавленням оглядали роботу сучасного автоматизованого складського обладнання.

Екскурсія закінчилась цікавим і жвавим спілкуванням з директором департаменту логістики Бодашевським В. та директором з маркетингу Степановим В., які залюбки відповідали на поставлені питання.

Щиро вдячні керівництву компанії «АвтоНова-Д» за організовану екскурсію, можливість студентів на практиці ознайомитись з майбутньою професією логіста та корисний досвід взаємодії потенційним роботодавцем.