Результати 21-ї Міжнародної науково-практичної конференції “ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ПРОФЕСІЙНИХ КАДРІВ З ЛОГІСТИКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОГО КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА”

Висловлюємо щиру подяку за проведення та організацію цієї важливої онлайн конференції!!!
 
В роботі конференції прийняли участь науковці та практики України, Польщі, Азербайджана, Киргизстана, Індії, Швейцарії, Німеччини, Словаччини та Молдови. Кількість українських наукових закладів, які приймали участь в роботі конференції становила 22 і представляли вони 13 регіонів України. В обговоренні практичних аспектів взяли участь компанії “FTP”, “DB Schenker”, “Хаскі”, “DHL”.
 
Ваша робота над цією подією дозволила насичити нашу спільноту новими знаннями та перспективами у галузі логістики!!!
 
Велика вдячність усім спікерам, які ділилися своїми дослідженнями та інсайтами, а також учасникам, які приєднались до обговорень та обміну думками.
На конференції були обговорені питання безпеки авіації, взаємодії бізнесу з вищими навчальними закладми, сучасні вимоги работодавців до фахівців з логістики, умови роботи логістичного бізнесу у військовий час, тренди розвитку логістики та багато іншого!
Ця конференція стала важливою платформою для об’єднання фахівців у галузі логістики, IT сфери та сприяла нашій спільній меті – покращенню підготовки професійних кадрів в умовах глобального конкурентного середовища✈🫶
 
Дякуємо Вам за вагомий внесок у розвиток науки та практики логістики і очікуємо подальшої співпраці у цій важливій галузі. Бажаємо успіхів та нових досягнень у майбутніх ініціативах!!!
 
З повагою та безмежною вдячністю усім та кожному ❤️ В.о. завідувача кафедри логістики д.е.н.,професор Світлана СМЕРІЧЕВСЬКА ✈️🕊️🫶