Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств: зустріч з представниками бізнесу

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ 4 березня 2024 року провела  зустріч  студентів та викладачів з представниками бізнесу, а саме HR менеджером компанії ФЕС – українського підрозділу міжнародної корпорації з виробництва продуктів харчування Олександром Башинським.

На зустрічі були підняті питання теорії та практики які хвилювали студентів. Йшлось про те, на що в першу чергу звертають увагу роботодавці при розгляді кандидата на посаду, які критерії відбору є основними та які конкретні переваги приваблюють іноземні логістичні компанії заходити та працювати в Україні. Також запитували про те яким був шлях до цієї посади й самого лектора. Ставили питання і викладачі, що цікавились практичної стороною діяльності фахівця. Зустріч пройшла в дуже теплому форматі. Відчувався зворотній зв’язок з аудиторією. Навчаючись навчаємо!