На Факультеті транспорту, менеджменту і логістики проведено – День відкритих дверей

11 березня 2024 року на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч з випускниками 11 класу та учнями 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради. Співорганізатором зустрічі від адміністрації школи виступила Олена Зівакіна.

Захід проведено заступником декана ФТМЛ, відповідальним секретарем приймальної комісії ФТМЛ Володимиром ДАВИДЕНКОМ спільно з заступником декана ФТМЛ Марією БАГРІЙ.

Під час зустрічі представлено інформацію про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, інформацію про можливості працевлаштування фахівців, студентське життя.

Учні задавали питання щодо форм навчання, можливості поселення в гуртожитки та зацікавилися англомовним проектом.

Профорієнтаційна онлайн-зустріч була корисною для майбутніх абітурієнтів, допомагаючи їм зробити свідомий вибір майбутньої професії та її важливість. На зустрічі було представлено  освітні програми факультету.