Кафедра МЗЕД провела вебінар на тему: “Авіаційний ринок – відновлення та тренди”

Нещодавно кафедрою  менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ було проведено вебінар на тему: “Авіаційний ринок – відновлення та тренди”. Спікером вебінару був Астахов Кирил Володимирович, радник генерального директора ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль””.

В ході цікавої зустрічі були обговорені тенденції авіації ЄС за останні 25 років, причини та наслідки кризи в галузі авіації, специфіка функціонування аеропорту “Бориспіль” в умовах кризи, можливі сценарії виходу з кризи та їх оцінка.

Здобувачі вищої освіти 1-5 курсів взяли активну участь у жвавій дискусії та мали можливість отримати відповіді на питання, які виникали під час вебінару.