Зустріч здобувачів вищої освіти кафедри МЗЕДП з представниками Агрохолдінгу МХП щодо організації дуальної форми навчання

Нещодавно кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ НАУ було проведено вебінар на тему: Разом до успіху: впровадження дуальної форми навчання. Спікери вебінару, Азєєва Олена, керівник відділу професійного навчання Агрохолдінгу МХП та Казимирова Ганна, директор Департаменту внутрішнього аудиту та контролю Агрохолдінгу МХП розповіли про основні напрями діяльності потужного Агрохолдінгу і можливості, які він пропонує здобувачам вищої освіти в рамках дуальної форми навчання.

Були обговорені, зокрема, перспективи співпраці Агрохолдінгу МХП із здобувачами вищої освіти, форми  взаємодії, переваги дуальної форми навчання, результати впровадження дуальної освіти, а також особливості роботи департаменту внутрішнього аудиту та контролю МХП. Здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств отримали можливість заповнити анкету для участі у програмі дуального навчання.