Колектив кафедри логістики НАУ сердечно вітає першокурсників

Колектив кафедри логістики НАУ сердечно вітає  вас з початком нового та відповідального етапу вашого життя та дякує за вибір наших освітніх програм «Логістика» та «Авіаційна логістика»!

Національний авіаційний університет, який має 90-ти річну славетну історію та кафедра логістики НАУ, яка в цьому році святкує 20-ти річчя свого заснування, щиро раді вітати вас у лавах нашої академічної родини.

Ми перші в Україні 20 років тому розпочали підготовку фахівців з логістики! Ми перші і єдині, хто готує в Україні фахівців з авіаційної логістики! І це символічно програмує кожного з вас на лідерство  на  тому професійному шляху, який ви для себе обрали.

Перед кожним з вас відкриваються нові перспективи і можливості. Освіта була, є і буде  основою для успішної кар’єри і благополучного життя.

Ви  обрали освітні програми, які є стратегічно важливими для відбудови економіки України. Бажаємо успіху в усіх Ваших починаннях, мудрості та зваженості у прийнятті рішень, будьте наполегливими та цілеспрямованими на цікавому та насиченому шляху професійного розвитку.  Саме Ви – запорука успіху у забезпеченні розвитку та гідного майбутнього України!

Від усього серця бажаємо вам –  молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань.  Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин, відкриває для вас нові горизонти, стане часом нових досягнень, успіхів і мрій!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безпеки, мирного неба над головою.

Ми готові підтримувати вас на цьому захоплюючому шляху. Пам’ятайте, що ви – майбутнє нашої країни.

Сьогодні ви стаєте частиною нашої університетської спільноти. Не бійтеся питати, досліджувати і навчатися. Це ваша можливість зробити світ кращим.

Ласкаво просимо до світу знань і відкриттів! Нехай цей час навчання буде найбільшим пригодою в вашому житті.

Нехай ваші навчальні роки будуть наповнені розумом, дружбою та багатьма незабутніми моментами. Ви заслуговуєте на найкраще, і ми гордимося, що ви з нами.

Вітаємо майбутніх лідерів, успішних фахівців у сфері логістики та управління ланцюгами  постачання! Пам’ятайте, що освіта – це ключ до вашого успіху, це крила, що дозволяють вам летіти, це дарунок, який відкриває нові горизонти Ми віримо в вас і ваш потенціал. Натхнення Вам!

З повагою,
в.о.завідувача кафедри