Зустріч з першокурсниками! Кафедра логістики

31 серпня 2023 року кафедра логістики факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ провела першу зустріч зі студентами- першокурсниками.

За результатами вступної компанії 2023 року контингент здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня, які навчаються в НАУ за ОПП «Логістика» та «Авіаційна логістика», збільшився майже на 100 студентів! І це вражаюча цифра, яка свідчить про усвідомлення молоддю стратегічної ролі логістики для майбутнього економічного розвитку України!

На зустрічі з першокурсниками з привітальним словом від імені ректорату НАУ виступила проректор  з гуманітарної політики та інновацій Тімкіна Світлана Юріївна.

З початком нового етапу в житті першокурсників привітали в.о. завідувача кафедри логістики д.е.н., професор Смерічевська Світлана Василівна та гарант ОПП «Логістика» бакалаврського рівня, д.е.н., професор Гриценко Сергій Іванович.

Цікавим, натхненим  та мотивуючим був виступ перед першокурсниками випускника кафедри логістики 2015 року, засновника та керівника транспортно-логістичної  компанії «FTP» Євтушенко Кирил Володимирович, який є надійним партнером кафедри логістики і роботодавцем для її випускників.

Привітати студентів прийшли й представники студентського активу та студентського профкому факультету, які навчаються на різних курсах за  освітніми програмами «Логістика» та «Авіаційна логістика».

Після офіційної частини студенти мали змогу поспілкуватися з кураторами академічних груп, прогулятися територією університету та сфоторгафуватися біля славетного літака Ан-26.

Сподіваємося, що гарний початок є запорукою натхнення у навчанні та мотиватором для досягнення вражаючих результатів  на шляху формування успішних фахівців з логістики!!!