Круглий стіл із стейкхолдерами ОПП «Логістика» «Реалії та перспективи дуальної освіти в Україні»

В онлайн заході 17.05.2023 р. прийняли участь здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Логістика» та стейкхолдери цієї освітньо-професійної програми:

  1. Бова Таїсія Ігорівна – ТОВ «Нестле Бізнес Сервіс Україна» Спеціаліст з фінансових розрахунків вантажопотоків (Freight Settlement Specialist ( S2P team)
  2. Нініч Вероніка Здравківна – ТОВ «ПАПІР СЕРВІС ПАК» Старший менеджер з продажу (senior sales manager)
  3. Рябчун Андрій Миколайович – Транспортна компанія ТОВ «ЮТС Брокеридж» Директор з продажу

Вчений секретар заходу Гречковська Анастасія Ігорівна – група ЛГ-313Б

Спікер заходу Гриценко С.І. – гарант ОПП першого бакалаврського рівня «Логістика» д.е.н., проф., професор кафедри логістики.

Стейкхолдери ознайомили студентів з діяльністю логістичних компаній, представниками яких вони є, запросили їх до проходження практики, визначили реалії та перспективи дуальної освіти в Україні, висловили сподівання, як будемо разом успішно розвивати логістику України в цей складний час і після Перемоги, адже для цього потрібні якісні знання та практичні навички, відповіли на питання.

Присутні подякували стейкхолдерам за змістовні доповіді, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю, щоб вона сприяла покращенню кар’єрних можливостей для молодих громадян на ринку праці України.

 

Окрім цього, для студентів необхідно проводити додаткові тренінги для успішного пошуку роботи з обласними центрами зайнятості під замовлення роботодавців. Під час участі у цих заходах студенти мають нагоду налагодити професійні контакти; також можуть підтримувати зв’язок через мережу випускників. Можливо вже настав час на громадських засадах створити Асоціацію випускників кафедри логістики для обміну досвідом, надання можливості працевлаштування, підвищення кваліфікації.

Все це допоможе молодим фахівцям значно підвищити рівень професійних навичок, суттєво покращити свої можливості з працевлаштування або заснувати власну справу.

Кафедра логістики з оптимізмом сподівається, що наші студенти освітнього ступеня «Бакалавр», опановуючи освітньо-професійну програму «Логістика», будуть постійно підвищувати свою кваліфікацію і відповідно будуть затребувані на ринку логістичних послуг України.

Хай нам щастить!