Засідання старостату Факультет транспорту менеджменту і логістики

17.05.2023 відбулося Засідання старостату Факультет транспорту менеджменту і логістики в рижимі online

Порядок денний:

1.    Про результати опитування здобувачів ФТМЛ у парному семестрі 2022-2023 н.р.

Опрацьовано анкети студентів – рівень задоволення студентів навчальним процесом високий, якість викладання – достатньо високий рівень, конфліктні ситуації не спостерігаються, комунікація зі структурними підрозділами НАУ вважається доброю. в цілому відмічена позитивна динаміка навчального процесу в дистанційному режимі.

2.    Про підготовку до весняної заліково-екзаменаційної сесії та завершення навчального року .

Заліково-екзаменаційна сесія 2022-23 н.р. парного семестру  у 1, 2 та 3 курсу ОС «Бакалавр» та 1 курсу ОС «Магістр» (спеціальность 275 Транспортні технології ) починається 29 травня 2023 року. 1 курс ОС «Магістр» (спеціальність 073 Менеджмент) починається 5 червня 2023 року.

Семестр закінчується 30 червня 2023 року. Наказ на переведення на старші курси в період з 1 по 7 липня 2023 року.

3. Про проведення практики. Практики проводять згідно з графіком навчального процесу та навчальним планами. Для проходження практики на кафедрах готуються накази. Практи проходить в умовах дистанційної роботи.

4. Про нарахування додаткових балів. Щодо нарахування додаткових балів – підготовлено Розпорядження декана ФТМЛ щодо термінів подачі та видів робіт, за якими студентам нараховуються додаткові бали, які сумуються до загального рейтингу  успішності.

5. Питання поселення. В літній період поселення в гуртожитки Студмістечка НАУ відбуватиметься з 1 липня 2023 року. На 2023-2024 навчальний рік необхідно запланувати та подати списки студентів, які планують проживати у гуртожиткиах Студмістечка НАУ. Графік поселення на наступний навчальний рік буде надано відділом по роботі зі студентами.

6. Запитання-відповіді. Декан ФТМЛ відповіла на запитання студентів, які виникли щодо стосовно організації навчального процесу.