Підсумки проведення Круглого столу «Стратегії конкурентоспроможного розвитку транспортно-логістичних підприємств України в умовах імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та воєнного стану»

18.05.2023 р. в рамках реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне «Транспортна політика ЄС» відбувся Круглий стіл «Стратегії конкурентоспроможного розвитку транспортно-логістичних підприємств України в умовах імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та воєнного стану»

Під час дискусії обговорювалися такі важливі проблемні питання як:

• стратегічні перспективи розвитку авіаційної галузі України в умовах європейської інтеграції та війни;
  • стратегії відновлення та розвитку авіаційного транспорту у післявоєнний час;
  • проблеми академічної протидії гібридним загрозам на транспорті;
  • конкурентоспроможні технології та методи організації транспортних перевезень в умовах війни;

До дискусії долучились провідні фахівці в транспортній, зокрема в авіаційній галузі.

• ПОДРЄЗА Сергій Михайлович, доктор економічних наук, професор, радник Міністерства стратегічних галузей промисловості України
  • ЗВОНАРЬОВ Кирил Олегович, доцент кафедри менеджменту ЗЕДП експерт авіатранспортної галузі (20 річний досвід керівника найбільших авіаційних підприємств України: авіакомпанія МАУ, авіакомпанія Аеросвіт, аеропорт Бориспіль тощо).
  • БОНДАР Олег Володимирович, керуючий партнер юридичної організації ECOVIS.
  • АСТАХОВ Кирил Володимирович, радник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», кандидат економічних наук, доцент.
  • КАРПЕНКО Оксана Олександрівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, менеджер проєкту програми Erasmus+ WARN «Академічна протидія гібридним загрозам».
  • ТУРПАК Сергій Миколайович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри «Транспортні технології» НУ «Запорізька політехніка»
  • КУЗЬКІН Олексій Феліксович, доктор технічних наук, професор, декан транспортного  факультету НУ «Запорізька політехніка»