Круглий стіл на тему «Микола Міхновський – ідеолог української незалежності».

На виконання листа директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України від 03.04.2023 № 7/161-23 «Про інформаційні матеріали до 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського» з метою проведення корпоративних годин, семінарів, круглих столів, присвячених 150-річчю від дня народження Миколи Міхновського та службової записки проректора з гуманітарної політики та інновацій Світлани Тімкіної  від 14.04.2023 № 02/27, Розпорядження декана ФТМЛ Тетяни Мостенської від 20.04.2023 №47 на Факультеті транспорту, менеджменту і логістики відбувся круглий стіл на тему «Микола Міхновський – ідеолог української незалежності». 

Кафедру менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств з доповіддю на тему: «Цікаві факти про Миколу Міхновського» представила Коваленко Ю.О., доцент, к.е.н., доцент кафедри МЗЕДП. 

З доповіддю на тему: «Становлення Миколи Міхновського як особистості (біографічна довідка)» виступила студентка гр.ОП 303Ба Зелюк Анастасія, керівник Валько А.М., ст. викладач кафедри організації авіаційних перевезень. 

Кафедрою організації авіаційних робіт та послуг підготовлено доповідь на туму: «Цитати із праць Миколи Міхновського», доповідач Курганська Є., студентка гр. МТ 204 Ба , керівник Український Є.О., доцент, к.т.н, доцент кафедри організації авіаційних робіт та послуг.

Кафедрою логістики підготовлено до повідь на тему: «Місця пам’яті Миколи Міхновського». Підготувала та представляла доповідь Щепіна Т.Г., доцент, к.е.н., доцент кафедри логістики.

До круглого столу доєдналися науково-педагогічні працівники ФТМЛ та студенти ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр». Доповідачі представили цікаві та змістовні доповіді та відповіли на запитання учасників круглого столу.