Звіт голови профбюро ФТМЛ

Залучення студентів до участі в факультетських та загальноуніверситетських заходах. Неодноразово студентів профбюро ФТМЛ запрошували брати участь у всіх можливих заходах і допомагати у організації заходів.

Покращення інформування студентів та зворотного зв’язку. Студенти завжди мають всю актуальну інформацію та новини, цей процес доведений до автоматизму і продовжує працювати максимально ефективно. Більшість складних процесів, які займали багато часу та нервів було трансформовано у прості та швидкі дії.

Співпраця з студентськими організаціями ФТМЛ та НАУ. За роки роботи співпраця відбувалась з СР ФТМЛ, ТОСА ФТМЛ, адміністрацією ФТМЛ та НАУ, студентськими подорожами від nautour простором неформальної освіти NAUHUB, партнерами профкому, а також з профкомами інших факультетів.

Захист прав та інтересів студентів. Менш поширена частина нашої роботи, але не менш важлива. Були звернення від студентів із потребою вирішення складних питань із викладачами. Звертались за матеріальною допомогою від ППОСАД НАУ та допомогою поширення інформації.

Створення дієвої команди та налагодження чіткої роботи, професіональний підбір заступників Голови. Команда працювала як один суцільний механізм, без сварок та непорозумінь. За ці два з половиною роки було пророблено максимум роботи і кожен у команді завжди був готовий допомогти членам профкому та Голові.

Підбиваючи підсумки можна сказати, що профком ФТМЛ 2020 – 2023 був найсильнішою та найактивнішою студентською організацією в університеті, який за два з половиною роки організував понад 60 розважальних, соціальних, благодійних та наукових заходів у форматі онлайн і офлайн, для студентів ФТМЛ та загалом НАУ.
Профбюро ФТМЛ 2020 – 2023 стало найсильнішим факультетським профкомом у ППОСАД НАУ. Також найсильнішим профкомом на факультеті за увесь час.

 

   За ці роки була побудована дуже міцна, фундаментальна комунікація та робота із заступниками кафедри, деканатом ФТМЛ та адміністрацією університету. Робота увесь час була плідною, насиченою та націленою на результат!
Навіть за умов карантинних обмежень і військового стану було створено справжнє студентське комʼюніті профкому, у якому студенти можуть знайти відповіді на питання, запропонувати і організувати захід, а якщо встигнуть, то можуть відгукнутись задля допомоги у створенні заходу. Неодноразово це називали «ФТМЛ фємілі», студенти тут знайшли друзів, кохання, однодумців. Це комʼюніті у якому допоможуть розібратись з дз, продати холодильник чи знайти потрібний корпус на території університету.

 

   Коли ми почали працювати, то документації не було практично ніякої, профоргів на факультеті було декілька студентів, а про існування такої організації як профком мало хто чув, а якщо й чув, то ставились до неї з посмішкою. Зараз же, все змінилось кардинально, вся документація створена і ведеться в режимі онлайн, на кожному курсі у групі є профорг, який знає свої обовʼязки та виконує їх, всі члени профкому можуть подивитись чи подовжений у студента профквиток, чи є у студента додаткові бали, запланувати який захід бажає відвідати і одразу зареєструватись на нього, задати питання Голові профкому чи заступникам та отримати чітку відповідь.
   На разі вся документація, а також вступ до профкому відбувається у режимі онлайн, це значно швидше, простіше та сильно спрощує всі процеси, які раніше були дуже сильно ускладнені. Більшість формальних процесів автоматизувались або взагалі зникли.

Отже, хочу подякувати всім, хто був з нами та допомагав у роботі.

 

Новій Голові та команді бажаємо успіхів, плідної роботи і нових звершень!