Підсумки проведення круглого столу на тему: “Перспективи розвитку зовнішньоекономічних відносин України з країнами Європи”

19 травня 2023 року кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств було проведено круглий стіл на тему: “Перспективи розвитку зовнішньоекономічних відносин України з країнами Європи”. В круглому столі взяли участь викладачі кафедри та студенти 2-5 курсів, які підготували цікаві та змістовні доповіді.

Під час круглого столу були обговорені такі важливі і нагальні питання як передумови розвитку співпраці України з країнами Європи, нормативні засади розвитку співробітництва України з країнами Європейського Союзу, основні напрями поглиблення економічної співпраці, динаміка розвитку зовнішньоторговельних відносин, в тому числі зміни, які відбулися в умовах воєнного стану, оптимізація механізмів регулювання розвитку зовнішньоекономічних відносин України та країн ЄС, перспективи подальшого розвитку економічної взаємодії.

Дякуємо всім учасникам за цікаву дискусію!