Презентація Модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ»

Сьогодні, 19.02.2021р. відбулася презентація Модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ». В зустрічі взяли участь понад 90 студентів факультету Транспорту, Менеджменту і Логістики НАУ. Учасників зустрічі привітали почесні гості:

• Петро Крайнік – експерт напряму Жан Моне Національного Еразмус+ офісу України;
    • Юлія Булгакова – начальник відділу міжнародних зв’язків НАУ;
    • Маргарита Бугера – керівник сектору академічної мобільності НАУ;
    • Тетяна Мостенська – декан факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ.

Проектна команда представила зміст модуля «Транспортна політика ЄС» та тренінгу «Стратегії транспортної політики ЄС». Спікери особливу увагу студентів привернули до можливостей, які надає проект, щодо здобуття нових компетентностей необхідних у майбутньому професійному житті.

This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.