Продовжується викладання модуля «Транспортна політика ЄС» Програми «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ»

В рамках третього блоку “Основи логістичної політики в країнах ЄС” проведене практичне заняття зі студентами, під час якого вони познайомились особливостями діяльності української компанії в Польщі «ZAMMLER POLSKA Sp. z o.o.» від її СЕО Олега Бойковича Рачова. Менеджер з маркетингу групи логістичних компаній ZAMMLER Ірина Морозова (Стельмах) поділилася секретами успіху українського логістичного оператора на висококонкурентному європейському ринку та інноваційними  логістичними рішеннями, що забезпечують високу гнучкість та якість надання логістичного сервісу клієнтам. Особливу увагу було приділено проблемам організації автомобільних перевезень та роботи автопарку компанії в умовах жорстких вимог європейського Пакету мобільності щодо режиму праці водіїв та внутрішнього каботажу. У свою чергу, студенти високо оцінили практичну спрямованість проведеного заняття та презентували свої варіанти вирішення ситуаційної вправи (кейсу) від Олега Бойковича Рачова щодо планування роботи парку вантажних автомобілів та водіїв у відповідності до європейських правил. За кращі пропозиції їх авторів запрошено з гостьовим візитом в офіс компанії після завершення локдауну.

Команда проекту за програмою «ЕРАЗМУС+: ЖАН МОНЕ» висловлює щиру подяку Ірині Морозовій (Стельмах) за чудову презентацію та керівництву компанії ZAMMLER за підтримку навчального процесу. Особливу вдячність висловлюємо Рачову Олегу Бойковичу за надані інформаційні матеріали та підготовлене завдання для студентів.