Про проведення Огляду-конкурсу на кращий дипломний проєкт (роботу) серед студентів випускників ОС «Бакалавр» Факультету транспорту, менеджменту і логістики

28 червня 2023 р. відбувся Огляд-конкурс на кращий дипломний проєкт (роботу) серед студентів випускників ОС «Бакалавр» Факультету транспорту, менеджменту і логістики.

У конкурсі брали участь 19 робіт. За результатами оцінювання конкурсною комісією актуальності, змістовності,  практичної цінності розробок та запропонованих рішень,   особистих здобутків авторів і якісного рівня виконання дипломних робіт призерами стали наступні студенти:

Щиро вітаємо студентів-переможців

та їхніх наукових керівників!

Бажаємо успіху та нових високих досягнень!