Про виконання плану підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників у 2022-2023 н.р.

Згідно з план-графіком підвищення кваліфікації (стажування) НПП ФТМЛ і за наказом у 2022-2023 н.р. заплановано у 9 НПП (4 НПП – по кафедрі  організації авіаційних перевезень, 2 НПП – по кафедрі організації авіаційних робіт та послуг; 3 НПП – по кафедрі вищої математики. Усі НПП успішно виконали план підвищення кваліфікації та оформлені відповідні звіти.

З 9 НПП, які пройшли за планом, 2 викладачів мають ще й позапланові підвищення кваліфікації. Додатково позапланово підвищили кваліфікацію ще 41 викладач факультету (3 – по кафедрі  організації авіаційних перевезень; 10 – по кафедрі організації авіаційних робіт та послуг; 11 – по кафедрі вищої математики; 9 – по кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств; 8 – по кафедрі логістики).

Загалом по факультету від 50 НПП факультету подано 92 документи, що підтверджують проходження підвищення кваліфікації (стажування): диплом, звіти, свідоцтва, сертифікати.

Підвищення кваліфікації (стажування) відбувалося у рамках міжнародних проєктів, курсів, вебінарів, тренінгів, конгресів, конференцій, центрах англомовної освіти, в авіакомпаніях, авіаційних та логістичних центрах, в закладах освіти України та закордонних закладах Великобританії, Польщі, США, Ізраїлю, Грузії, Німеччини, Естонії, Іспанії, Швеції, Литви.