Публічна лекція «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» в рамках Модуля Жана Моне «Транспортна політика ЄС»

03 листопада 2022 р. в рамках Модуля Жана Моне «Транспортна політика ЄС» (No. 619652-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) відбулася публічна лекція «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» для студентів та викладачів ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”.

Доповідач Разумова К.М., тема доповіді “Особливості та стандарти транспортної політики ЕС”. В доповіді було сфокусовано на організаційних, економічних, технічних та екологічних складових транспортної політики ЄС

Доповідач доц. Литвиненко Л. Л. ознайомила слухачів з особливостями функціонування інтегрованої транспортної системи ЄС, сучасними тенденціями у розвитку європейської логістики та транспорту, підходами до організації кластерного співробітництва між в ЄС, перспективами розвитку інтеграції транспорту та логістики Україні та країн ЄС.